Veebileht on ajas muutuv

Kõige suurem veebilehe võimalus on teksti juurde piltide, video ja linkide ehk viidete lisamine. See muudab ühe teksti või artikli osaks suuremast kogumist ja laseb lugeja jaoks infot paremini seostada.

Kõige parem viis on hoida veebileht piisavalt lühikesena ja konkreetsele teemale vastavana. See olgu justkui pressiteade, mis vastab ära peamised küsimused kes, mis, millal, miks ja kuidas. Tänapäeva inimene on harjunud kiire infoga ning pika teksti sügavuti lugemiseks pole aega ja ilmselt ka mitte harjumust. Siin tulebki mängu linkimine, kus süvitsi minna soovijale antakse edasi järgmised lehed.

Siinkohal tuleb rääkida ka selle linkimise varjupoolest. Nimelt saadate seda tehes lugeja enda lehelt ära. Mis on vastupidine tegevus veebilehte luues, kus soovisite just nimelt lugejate tähelepanu. Ütleme siis nii, et linkimine on hea aga võimalusel tsiteeriga ning allikas olgu tavaline tekst (ilma lingita). Lugeja hoidke võimalikult kaua enda juures. Samuti andke talle põhjus hiljem tagasi tulla, kas siis lehekülje regulaarse uuendamisega või mõnel muul viisil. Tavaliselt mõeldakse selle all soodustuse tegemist aga selline hinnaga mängimine ja klientide vahel eristamine võib tulla kahjuliku mõjuga tagasi.